Cennik usług

Początkowa wycena jest możliwa po przesłaniu zdjęć na e-mail: refresh@onet.eu oraz dołączenia opisu zdarzenia, miejsca, oraz innych uwag np: stan rozkładu zwłok. Docelowo cena może się różnić w zależności od ilości materiału biologicznego do utylizacji, wielkości pomieszczenia bądź pomieszczeń, zakresu prac oraz stanu rozkładu zwłok.

Wystawiamy faktury VAT

Istnieje możliwość płatności kartą płatniczą!

SPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE PO ZGONIE ORAZ DEZYNFEKCJA

Cena zależna jest od stopnia rozkładu zwłok, miejsca zdarzenia, metrażu mieszkania, zakresu prac techników.

UTYLIZACJA ODPADÓW - ZEBRANYCH ODPADÓW BIOLOGICZNYCH ORAZ KOMUNALNYCH Z MIEJSCA ZDARZENIA

Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości zebranych odpadów biologicznych oraz komunalnych do utylizacji oraz miejsca zebrania odpadów.

DEZYNFEKCJA

Od 280 zł

DEZODORYZACJA

Od 250 zł

DERATYZACJA

Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od obranej metody (chemiczna, fizyczna), powierzchni oraz lokalizacji i czy jest to usługa jednorazowa, czy stałe zlecenie.

DEZYNSEKCJA

Cena ustalana indywidualnie w zależności od obranej metody, rodzaju szkodników, zastosowanych preparatów oraz wielkości pomieszczenia, lokalu czy budynku. I czy jest to jednorazowa usługa - czy podpisana umowa.

PROFESJONALNE OZONOWANIE I USUWANIE UPORCZYWYCH ZAPACHÓW

Od 200 zł

PŁATNOŚCI

- Instytucje Państwowe, Hotele, Administracje oraz Firmy itp. przelew z wyznaczonym terminem płatności.
- Osoby prywatne i klienci indywidualni gotówką po sporządzonej umowie przedwstępnej oraz otrzymaniu faktury przed wykonaniem usługi.

*W przypadku niewywiązania się z umowy czyli płatności na rzecz firmy REFRESH przez zamawiającego za wykonaną usługę - firma REFRESH zwróci się do odpowiednich organów windykacyjnych w celu ściągnięcia należności oraz zwróci odpady w miejsce ich wytworzenia (miejsce wykonania usługi).

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter wyłącznie informacyjny.